Canon Muadil Toner

MUADİL CANON TONER LİSTEMİZ

TONER CİNSİMUADİL TONER MODELİFİYAT
Muadil CANON Muadil TONER CANONEP 26 2712 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON EP 3255 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON 7379 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG731 BK12 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG731 C12 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG731 M12 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG731 Y12 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG045 BLACK23 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG045 YELLOW23 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG045 MAGENTA23 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG045 CYAN23 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG046 CYAN 2.3K26 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG046 BLACK 2.3K26 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG046 MAGENTA 2.3K26 $
Muadil CANON Muadil TONER CANON CRG046 YELLOW 2.3K26 $
%100 Uyumlu Canon Muadil Tonerlerimiz.

%100 Uyumlu Yazıcı Tonerleri Kullanarak

  • Baskı Kalitesinden Ödün Vermezsiniz
  • Büyük Fiyat Avantajı Sağlarsınız
  • Zamandan ve Paradan Tasarruf Sağlar
  • Sağlıklı Yazıcı Ömrü

Gibi bir çok avantaj sağlarsınız.

*İhtiyacınız olan toner için bizimle ayrıca irtibata geçiniz. Stok durumu için Telefon ediniz. Fiyatlara %18 kdv dahil değildir.

%100 Uyumlu Muadil Toner Nedir?

Uyumlu yazıcı kartuşları “farklı marka” veya “genel” olarak adlandırılır. Bunun nedeni, uyumlu yazıcı kartuşlarının üçüncü taraf şirketler tarafından üretilmesidir. Bunlar yazıcıyı üretmemiş olan şirketlerdir.

Uyumlu yazıcı kartuşlarının ana avantajı, bunların da sıfır olmasına rağmen OEM (orijinal) kartuşlardan daha ucuz olmalarıdır. OEM (orijinal)  yerine uyumlu kartuşları kullanırken % 50 kadar veya daha fazla paranızı tasarruf edebilirsiniz. Fiyat farkı için yüksek baskı kalitesini feda etmeniz gerekmeksiz . Sadece orijinal kartuşların bire bir taklidi değildir aslında, uyumlu yazıcı kartuşları, yazıcı üreticilerinde ortaya çıkabilecek herhangi bir telif hakkı sorununu önlemek için farklı tasarımlara sahiptir. Bu farklılığa rağmen, kullanıcılar uyumlu yazıcı kartuşlarının kutuda veya etikette belirtilen yazıcı modeliyle % 100 uyumlu çalıştığından emin olabilirler. Belirtilen yazıcı markasına veya modeline uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Uyumlu yazıcı kartuşları satın almak veya kullanmak, tüketicilere yazıcı markası veya modelleri ile tam uyumlu olduklarını garanti eder. Örneğin, HP LaserJet yazıcıların ilk modelleri, Canon tarafından kullanılanla aynı motor, işlemci veya aygıtlar kullanılarak üretildi. Bu nedenle, bazı HP ve Canon yazıcı kartuşları uyumlu olabilmektedir ve birbirinin yerine kullanılabilir. Aynı şey uyumlu yazıcı kartuşları üreten üçüncü taraf üreticiler için de geçerlidir. 

Genel olarak uyumlu yazıcı kartuşları, OEM (orijinal)  muadilleri ile aynı baskı kalitesini verir. Ancak, bunun bir dezavantajı, baskı kalitesinin  bir Muadil  üreticiden diğer Muadil üreticisine değişmesidir. Ayrıca, bazı üreticiler kartuş kabuğunun sızdırmazlığı konusunda aynı kalitede olmayabilir. 

Farklı muadil Toner üreticilerinin Tonerleri Arasında kalite farkları vardır, Bu farklar çıktılara da yansır sizin için en iyi olanları biz seçiyor ve sizlere sunuyoruz.

× Whatsapp