Teknik Servis Hizmetleri

ServisNoktam Kimdir?

ServisNoktam.Com Firmamızın internet üzerindeki yüzüdür, Teknoservis firmamız uzun yıllardır müşterilerimizin hizmetindedir. 1991 yılında bilişim sektörüne adım atmış, yıllar içerisinde bilgi ve birikimlerini müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kullanmış, uzman ve yetkin bir teknik servis merkezidir.

1990’lar ülkemizde bilişim sektörünün yeni yeni tanınmaya başladığı yıllar olması ile bilinmektedir, şu an piyasadaki bir çok bilişim firmasının o yıllarda ortada olmadığı düşünülürse, TeknoServis olarak hizmet vermekte olan firmamızın ne kadar fazla deneyim sahibi olduğu daha iyi anlaşılabilir.

Yıllar içinde firmamız Bilişim sektörünün beraberinde getirdiği hızlı değişim hareketlerini yakalamış ve müşterilerine her zaman güncel bir teknolojik hizmet vermiştir. Faaliyet konusu olan Bilişim ve yan kollarını sadece iyi hizmet verebileceği konulara odaklanarak sınırlandırmış, ne iş olsa yaparız mantığından uzak, konusunda uzmanlaşmayı tercih etmiştir.

Doğru kullanım ve iyi bakımlara rağmen, tüm makineler problemler çıkartabilir  ve bilgisayarlarda farklı değildir. İş yerinde, şirketiniz için kullanıyorsanız ya da evde kullanılan bir ev bilgisayarı ise, bilgisayardan kaynaklanan bir sorunla karşılaşmak istemezsiniz. ServisNoktam teknik servis hizmetleri bilgisayar tamirinde hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunar. Teknoloji, işlerin ve sosyal etkileşimin işleyiş şeklini değiştirdi, bu yüzden çoğu insan bilgisayarları üzerinden başkalarıyla iletişim kurmak, alışveriş yapmak, faturaları kontrol etmek, ödeme yapmak, bir program ve diğer pek çok şey için yoğun bir şekilde kullanıyor.

ServisNoktam

Profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabileceğiniz servis merkezidir. Her probleminizde danışabilirsiniz, tamir yaptırmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçin sizlere farklı teklifler ve önerilerde bulunalım.

whatsapp ile iletişimTelefon ve Eposta yolu ile hatta Whatsapp üzerinde bize ulaşabilirsiniz.

Sizleri Servis Merkezimize Bekliyoruz.

Bilgisayar tamirinde hizmet kalitesi de önemlidir. Hizmetlerimiz için standart bir işleyişimiz var ve tamiratı yapmadan önce belirlenen arızlar konusunda size bir teklif verir ve onayınızı alırız. Tamir süreci ve sonrası tüm testler defalarca yapılarak bilgisayarınız yada teknolojik diğer cihazınız hazır hale getirilir. Bilgisayar onarımı ile işimiz bittiğinde bunu size gösteririz ve düzgün çalıştığından emin olmak için sizinle birlikte test ederiz. Bilgisayar Servis Merkezi, yaptığımız her bilgisayar onarım işi için servis ve ürün garantisi vermektedir. PC’nizi Bilgisayar Servis Merkezi’ne teslim etmeden önce tüm bu soruların cevaplarını almak önemlidir.

× Whatsapp