Fırsat Ürünleri

Fırsat Ürünleri Alım Satım

Kullanmadığınız yada yenilemek istediğiniz dizüstü bilgisayarlarınızı alıyoruz ve ihtiyacı olan diğer insanlara satıyoruz. Bu sayede hem siz dizüstü bilgisayarınızı değerlendirmiş oluyorsunuz ,hemde diğer kişiler ihtiyaçları olan dizüstü bilgisayara sahip olmuş oluyor.

Bir dizüstü bilgisayarınız var ve artık ihtiyaçlarınızı karşılamıyor yada ihtiyacınız kalmadı. Belkide paraya çevirerek bu parayı farklı ihtiyaçlarınız için kullanmak istiyorsunuz. Sebebi ne olursa olsun dizüstü bilgisayarlarınızı edebileceği değerine nakit paraya çevirmenize yardımcı oluyoruz. Servisimize notebook bilgisayarınızla birlikte gelmeniz yeterlidir, genel bir inceleme sonrası size bir ücret teklifi yapılır, uygun görüldüğünde gerekli işlemlerin ardından satışı için notebook bilgisayarlarınızı bize satabilirsiniz.

İkinci el dizüstü bilgisayar servisimiz bünyesinde müşterilerimizden alındıktan sonra gerekli bakımları yapılır , genel bakım ve gerekli ise parça değişimi yada tamirat işlemleri yapılarak test edilir. Tüm testleri tamamlanan bilgisayarlar servis uzamanı tarafından onaylanarak kıymet belirlenir ve en uygun fiyatlarla siz müşterilerimizin ilgisine sunulur.

*Bize satışını yapmak istediğiniz bilgisayarlarınız beraberinde TC kimlik belgesi ibrazı zorunludur.

İkinci El Bilgisayarlarda Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Konular

  • Model ve Marka kontrolleri
  • Tamirat geçmişi veya arıza durumu
  • Gerekli olabilecek parça değişimleri
  • Kozmetik yeterlilik
  • Ne şekilde edinildiği
Satılık Toshiba Satellite L655 2.el notebook

2.El Toshiba Satellite L655 Notebook

Satılık Lenovo G50-30 Notebook Bilgisayar

2 El Lenovo G50-30 Notebook Bilgisayar

Satılık Acer Aspire E1 Notebook Bilgisayar

2.El Acer Aspire E1 Notebook Bilgisayar

Aradığınız Dizüstü bilgisayarı bizde bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan notebook bilgisayar için servet ödemeyin, ikinci el bilgisayarlarınızı servisimiz tarafından test edilmiş olarak edinin. Teknoservis bünyesinde müşterilerine verilen eski notebooklarını satmak veya bir ikinci el notebook satan alabilme hizmetimizden faydalanın. İkinci el notebook dünyasında bir güvenilir bir firma ile çalışma fırsatını yakalayın, bir çok yerden alabileceğiniz ancak çalıntı yada iki gün sonra bozulabilecek bir notebook için para ödemeden önce iki defa düşünün. Teknoservis bünyesinde satın alınan ve satılan her cihazın sahibinin kayıtları vardır, tüm notebook bilgisayarlar testleri yapıldıktan sonra satın alınıp , satışa bakımları yapılarak hazırlanır. Herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız. Satın aldıktan sonra yaşadığınız sorunlarda ise her zaman servis hizmeti veren uzman bir servis ile çalışma şansına sahip olursunuz. İndirimli onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan notebook gerçek fiyatına satın alırsınız ve satmak istediğiniz dizüstü notebook bilgisayarınızı değerine nakit paraya çevirebilirsiniz.

× Whatsapp