Telefon-Whatsapp
+902125535544
Eposta
info@servisnoktam.com
Çalışma Saatleri
10:00 - 20:00

Donanım Yenileme ve Yükseltme

bilgisayar donanım yükseltme ve yenileme işlemleriDonanım Yükseltme Hizmetleri

İşletmenizin masaüstü bilgisayarlarının ve dizüstü bilgisayarlarının ömrünü, uygun maliyetli donanım yükseltme hizmetleriyle uzatın.

Teknoloji ile ilgili her konuda uzmanlık sahibi olarak sizin eski cihazların yenileriyle değiştirilmesi gereken işletmelerin size olacak artan maliyetlerini biliyoruz, bu nedenle artık bilgisayar yenileme ve güncellemelerin de yardımcı olabiliyoruz.

Eski bir Bilgisayarın bellek ekleyerek ya da eski bir sabit sürücüyü hızlı bir katı hal (SSD) sürücüsü ile değiştirerek ya da işletim sistemini güncelleyerek yenilemek ya da farklı bir işletim sistemi ile, bir dizüstü bilgisayar, masaüstü ya da iş istasyonunun yararlı ömrünü 2 yıl ya da daha fazla artırmak mümkün olabilmektedir. Sizler için Bilgisayarın kullanım ve ekonomik ömrü uzatmış oluruz, teknolojik yatırımların işletmeler ve kişiler için önemli bir gider kalemi olduğu düşünülürse iyi ve optimum bir yükseltme sizlere oldukça faydalı olacaktır.

Yenileme / Güncelleme Servis Hizmetleri

notebook yukseltme ve yenileme islemleri, notebook upgradeTamamen Yenileme Servisi

Dizüstü bilgisayarların veya masaüstü bilgisayarların kullanım ömrünü uzatmak ve  genişletmek isteyen orta ve büyük ölçekli işletmeler için Teknoservis tarafından tasarlanan bu servis hizmetimiz , tüm cihaz gruplarını iyice tamamlayabilir. Bu servis, size ve bütçenize uyacak şekilde özelleştirilebilir, ancak genellikle yedek sabit sürücü / katı hal sürücüsü, ek bellek, işletim sistemi yükseltmesi veya disk yeniden görüntüleme içerir ve dahili bileşenlerden kaynaklanan sorunların geliştirilmesi amaçlanır. Pc tipi masaüstü bilgisayarlarda bu işlem bir çok farklı parça değişimi yada yükseltmesini içermektedir, özellikle ekran kartları , mikro işlemciler , bellekler, dvd okuyucu yazıcılar, iletişim kartları, kablosuz iletişim kartları gibi temel birimler yada yan birimler yükseltme kapsamında yapılmaktadır.

Notebook bilgisayarlar için yapılabilecek bazı donanım güncellemeleri ve masaüstü bilgisayarınız için yapılabilecekler ile ilgili bizimle iletişim kurup, bilgisayarınızı Teknoservis servisnoktam’a getirdiğinizde gerekli ön inceleme ve yapılabilecekler sizlere servis uzmanı tarafından bildirilir. Uygun olan yükseltmeler ve donanım değişikliklerinin sizlere maliyetleri ve sağlayabileceği performans artışları hakkında bilgilendirilir eğer uygun olduğunu düşünürseniz işlemleri yaptırarak masaüstü yada notebook bilgisayarınızın kullanım ömrünü uzatarak kullanmaya devam edersiniz.

Bileşen Yükseltmeleri

Teknoservis ayrıca aşağıdakileri içeren bir sistemdeki bileşenleri ayrı ayrı yükseltebilir:

  • Sabit Sürücüler
  • Bellek / RAM
  • İşletim sistemleri
  • Ekran Kartları

Yapılabilecek işlemler bilgisayar modellerine göre farklılık göstermektedir, Servisnoktam uzmanından bilgi alabilirsiniz.

By: admin
In: Notebook Servis, Pc Servis, Teknik Servis
0
admin

× Whatsapp