Telefon-Whatsapp
+902125535544
Eposta
info@servisnoktam.com
Çalışma Saatleri
10:00 - 20:00
notebook klavye değişimi ve yenilenmesi

Notebook Klavye Değişim ve Yenileme

Dizüstü bilgisayarların klavyeleri çoğu zaman hepinize bir problem çıkartmıştır, genel olarak bilgisayar üzerinde mekanik olarak en çok kullanılan bölge olmasından dolayı çokça arıza yapmaya müsaittir. Notebook Klavyeleri sorunlarında en önde gelen bozulma sebeplerini sıralayacak olursak;

*Sıvı Dökülmesi, kahve, çay, su gibi içeceklerin kullanıcı tarafından üzerine dökülmesi.
*Tuş kırılması yada kopması, genellikle sert kullanım yada çocuklar tarafından tuşların sökülmesi.
*Darbe alması, klavyelerin üzerine sert bir cisim düşmesi yada yumruk vurulması gibi durumlar.
*Aşırı ısınmalar, bilgisayarda oluşacak aşırı ısınmalar klavye içerisindeki ince yüzeylere ve karbon iletkenlere zarar verebilir.

Endişelenmenize gerek yok yukarıdaki sebeplerden birisinden yada çok farklı sebeplerden dolayı dizüstü bilgisayarınızın klavyesi kullanılmaz hale geldiyse yada size sorun çıkartıp eski performansını kaybettiyse bize gelin. Çok kullanılan bilgisayar klavyeleri zaman içinde hassaslığını yitirmektedir, yada üzerindeki yazılar silinmektedir, bu durumlarda kullanıcılar klavye yenilemesi isteyebilirler.

arızalı notebook klavyesi, notebook klavye değişimiNotebook klavye değişiminde önemli olan uygun uyumlu yada orijinal klavye sağlanmasıdır, alt kalite yada adaptasyon yapılan farklı klavyeler gerekmedikçe kullanılmamalıdır, genel kullanımda kısa zamanda yeniden sorun çıkartabilirler.

Dizüstü bilgisayarların klavyeleri her model ve marka için bir birisinden farklı olduğundan size en uygun klavye servisimiz tarafından sağlanır. Renk model ve diğer özellikleri açısından bilgisayarınıza tam uyumlu yada orijinal olan model klavyeler için uygun fiyatlı çözüm sağlanmaktadır. Uygun model klavye sağlanarak bilgisayarınızdaki eski klavyeniz doğru şekilde sökülür, söküm ve montaj sırasında bilgisayarınıza bir zarar gelmemesi bizim önceliklerimiz arasındadır. Uygun modeldeki klavyeniz doğru şekilde bilgisayarınıza monte edilir. Bilgisayarınıza montajı yapılarak daha sonra bir kaç farklı test yöntemi ile test edilir. Tüm testleri yapılan klavyeniz bilgisayarınıza sabitlenir ve görsel kontrol edilir. Yeni klavyeniz monte edilmiş dizüstü bilgisayarınızı teslim alabilirsiniz.

By: admin
In: Notebook Servis, Teknik Servis
0
admin

× Whatsapp